Archiwum kwiecień 2004


kwi 29 2004 ratunku......
Komentarze: 3

za tydzień (niecały) egzaminy a ja nic nie umiem :[ pomocy :[[[ !!!!!!! nie mam czasu na komputer.... na sam dziwięk słowa "EGZAMIN" robi mi się niedobrze i sałbo... yyyyy pomocy :(

a jak ktoś chce to blog mój i rosinka :* zapraszamy :***

ps. napisze coś po examach ok??

ŚwiętA

mala_olsztyn : :
kwi 11 2004 Wesołego Alleluja!
Komentarze: 13

Właśnie troszke ostatnio nie mam czasu na pisanie na blogach!!! albo jestem zajęta nauką ( :P ) albo mnie w domku nie ma :P ostatnio dużo sie działo ale nie bede pisać o duperelach typu pokłóciłam sie z nimi a dwie godziny później pogodziłam!!! poznałam przez gg i chata dużo fajnych ludzi!!! nie bede wymieniac :P:P:P hihi i nareszcie się doczekałam tego że wszystkie moje psiapsiółki mają blogi kasia, ewcia i asia (wielkie pozdrówka i buziaczki dla nich i także R. KvL, Ł i mojej koffaniej aniesi) poprostu uwielbiam was wsystkich :D i ostatnio nalazłam sobie świetnego kompana do długich rozmów na gg. hihi Grzesiu :*!!!

Wielkanocny baranek ma złociste różki, pilnuje pisanek na łączce z rzeżuszki, a gdy nikt nie widzi chorągiewką buja i cicho buczy: Wesołego Alleluja !

najlepsze życzona dla wszystkich :D!!!! papapa misiaki kosmatych myśli i snów!!! aha i obiecuję że postaram sie odwiedzić wyszystkie blogusie :*:*:*

mała from olsztyn :*

mala_olsztyn : :
kwi 01 2004 yeah!!!!!!
Komentarze: 23

woczraj mi to ktoś tłumaczył :D a może ja komuś :))) wiosna jest i trzeba sie cieszyć. zmnieniam nastawienie na pozytiwizm hihi jaki ja mogłam nie dostrzegać że aż tylu osobą na mnie zależy :D :D :D :D heeee czuje sie wspaniale :) niooom :o)!!!! pozdro dla wszystkich ktrórzy poznali mój blogaskowy sekret... buziak misiaki :-) kosmatych myśli :o)

happy  mała form olsztyn hihi

 

mala_olsztyn : :